Dünyanın En Büyük Yolcu Gemisinin Teknik Özellikleri - HaberPop

Kumarbaz Bret Maverick dünya poker turnuvası için St.Louis’e giderken yolda güzel kumarbaz Annabelle Bransford ve kanun adamı olan Zane Cooper ile tanışır. Worm geçmişte verdiği sözleri unutarak, poker dünyasının büyülü havasına tekrar kapılmıştır. Siz de daha önce çok para kazanılan makinelerde oynarsanız siz de kazanırsınız diye düşünüyoruz. Eski makinelerde kazanma şansınız daha yüksek. Okul parası için burs başvurusu yapar, para biriktirir. İki rakip ortaya para koydukları ilk oyunlarını oynarlar. Kumar denen şey reel olarak hastalık, bağımlılık yapan; kazanmak için sürekli kaybettiren, oynayanı hırs batağına çeken hatta yuva yıkan en kötü alışkanlık bize göre. Amerikan TV dizisi Maverick’te (1957-1962 yıllarında) Maverick’i canlandıran James Garner ile Mel Gibson’ın halef/selef usta oyunculukları filmin dikkat çeken özelliğidir. İzlemeye Doyamayacağınız En İyi 10 Marvel Dizisi yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca Zeka Dolu Senaryolarıyla En İyi 28 Casus Filmi adlı yazımızı inceleyebilirsiniz. En iyi kumar filmi arasında olan yapım aynı zaman da kitap uyarlamasıdır. Son zamanlardaki tek tutkusu bilardo oynamak olan Eddy, son derece hırslıdır.

kumarhane zengini Bir de daha çok çocuk ve gençlerin uğrak yeri olan buz pisti de düşünülmüş. Birbirlerini uzun zamandır tanıyan; farklı işlerde çalışan; farklı yetenekleri olan yakın arkadaşlar, kumarda yüklü miktar kazanmayı hedeflemişler ve bunun için zekice plan yapmışlardır. Ortak arkadaşları kumarbaz gangster tarafından öldürülünce iki adam, arkadaşlarının intikamını almak için plan yapmaya karar verirler. Geminin daha çok kadınlar tarafından rağbet gördüğü alanlarından spa ve solaryum bölümlerini de ziyaret etmeniz de fayda var. Geminin genişliği 66 metredir. Meşhur soygun çetelerinden birine dönüşen takım artık kendilerine ait kumarhanenin içinde yeni maceralarla buluşacaktır. Havuzlar, şelaleler ve su topları gibi her şeyin su içinde olduğu bu yerde çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak. 3 kuralı vardır: ‘kimseye zarar verme, hak etmeyenden çalma, kaybedecek hiçbir şeyin yokmuş gibi oyna’. Gemideki dalga simülatörleri sayesinde adeta denizin ortasında sörf yaptığınızı sanacaksınız. MS Harmony of the Seas cruise gemisinde bulunan Gelişmiş sörf simülatörleri pistleri sayesinde bol bol sörf yapma keyfini yaşayabilirsiniz.

The Perfect Storm su kaydırağındaki adrenalini yaşamak için. Adını dahi duymadığınız kadar bol çeşitli içkiyi tatmak için ve daha onlarca sebep için dünyanın en büyük cruise yolcu gemisi MS Harmony of the Seas görmelisiniz. Şimdi dünyanın en büyük ultra lüks gemisine neden mi binmek istersiniz kısaca özetleyelim. Bulunduğumuz şu 2017 yılı içerisinde dünyanın en büyük cruise gezi gemisidir. Öç alma zamanıdır; iyi hazırlanmaları gereken ve büyük olasılıkla en büyük soygunları olacaktır. İntikam alma derdinde iki dolandırıcının hikâyesi 1930’lar Chicago’sunda geçiyor. Tutku Ağı gelmiş geçmiş en iyi kumar filmlerinden olabilir. Western-komedi türünde başarılı elde etmiş ve izlenmesi gereken en iyi kumar filmleri arasında kendisine yer açmıştır. Şimdi yapmaları gereken şey ne yapıp edip bu parayı toparlamaktır. Şimdi birçok alanda kullanılmaya başlandı. Danny Ocean ve ekibi yine iş başındadır. Danny Ocean stil sahibi, hareketli ve maceracıdır. Ocean özenle seçilmiş 11 adamı ile beraber tarihin en büyük, en ayrıntılı düşünülmüş ve en karmaşık kumarhane soygununu yapacaktır.

Ultra lüks gemide herşeyi bulmak mümkün. Gemide içecek sunan diğer mekanlar Schooner Bar, Sabor Taqueria ve Tequila Bar, Trellis Bar ve Solaryum Bar bulunmaktadır. Evet yanlış duymadınız bu barda sipariş ettiğinizi içkiyi size robotlar veriyor. Evet yanlış duymadınız gemideki tatil süresi boyunca dilerseniz dans eğitimi alıp dans pistinde hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Gemideki özel bir dalış alanı bulunmakta. Sporseverler için orijinal boyutta basketbol sahası bulunmakta. Golf sporunu tatilde de yapmak isteyenlerin imdadına yüzen şehrin içindeki mini golf sahası yetişiyor. Aşk da işin içine girince, durum iyice karışmaya başlayacaktır. Ancak bu durum onu daha da hırslandıracaktır. Her an sokak önlerindeki mekanları ziyaret ederek şehir hayatı yaşamak için. Maverick’in turnuvaya katılabilmesi için beş bin dolarlık giriş parasını bulması gerekmektedir ve bunun için uğraşırken başına olmadık işler gelir. Masadaki önemli isimler arasındaki en yetenekli oyuncu Eddy’dir ama işler planladıkları gibi gitmez. ‘Kasa her zaman kazanır’ mı bilemeyiz. Royal Caribbean Arcade’de herkesin seveceği oyun var. Oyun Eddy’nin yenilgisi ile sonuçlanır.